Дитячий табір «Веселка» (відпочинок для дітей)  
Дитячий табір «Веселка» (відпочинок для дітей)

Якщо Ви шукаєте сучасний дитячий табір, в якому Ваша дитина зможе відпочити по максимуму корисно и приємно, тоді Ви його вже знайшли! Якщо Ви виберете саме дитячий табір «Веселка» в місті Радивилів, то Ваша дитина зможе не лише прекрасно відпочити, але й розкрити свій потенціал.
Ми запрошуємо на відпочинок дітей різних вікових категорій. З нами дитина має змогу відпочити так, що в неї вражень вистачить на цілий рік (звичайно лише позитивних). Більшість заходів проводяться на свіжому повітрі. При створенні любого заходу вожаті намагаються зробити свято так, щоб кожна дитина його запам’ятала надовго.
В дитячому таборі «Веселка» на дитину очікують:
- різноманітні клуби;
- професійні гуртки;
- спортивні секції;
- інтелектуальні ігри.
В нашому таборі є комфортні літні тераси, надійні спортивні майданчики, два футбольних поля, канатний парк. У нас ціна на дитячий відпочинок доступна та обґрунтована. Вожаті табору мислять креативно. Вони зможуть віднайти індивідуальний підхід до кожної дитини. В них є професійна підготовка та навики спілкування з дітьми.
Ми гарантуємо, що якщо Ви для відпочинку дитини виберете саме табір «Веселка» в місті Радивилів, то ні на хвилину не пожалкуєте про свій вибір! У нас є все, щоб дитина провела час активно та незабутньо!
Тел.: (063) 648-99-38. Юрій.

Дополнительная информация на сайте v-sky.org

Адрес:Радивилів, Украина
Компания:Дитячий табір «Веселка»
Контактное лицо:Юрій
Телефон:(063)6489938
WWW:http://v-sky.org
email:Написать письмо
20.05.2019 07:12:38, ID #3978655 | Просмотров: 104
Объявление нарушает правила? Сообщите нам
загрузка...
Похожее
продам Дитячий табір 5 250 грн.
Рубрики
Партнеры
Раскрутка сайта
Полиграфия без штанов!