Зварна двотаврова балка  
Зварна двотаврова балка

Металеві конструкції із зварної двотаврової балки економічно вигідні при зведенні будівель та споруд. Головне призначення зварної балки - використання в металевих будівельних конструкціях, що зводяться, як каркас будівель промислового призначення, житлових будинків, громадських та сільськогосподарських споруд.

Наше підприємство володіє найновітнішою автоматизованою лінією, від кращих світових виробників, для швидкого і якісного виготовлення зварних двотаврових балок, потужністю 800 тон на місяць.

Зварна балка виготовляться на лініях автоматизованої різки, складання та зварювання під флюсом з наступним виправленням "грибоподібності". Це забезпечує повне проварювання, відмінну герметичність та чудовий зовнішній вигляд зварної балки. Наша дробометна установка - це новий рівень очищення металу та металоконструкцій від іржі, раковин, окалини, лакофарбових покриттів, бруду, під антикорозійну установку. Завдячуючи специфічним якостям, яких набуває поверхня металу при цій обробці, нанесений на неї ґрунт та лакофарбові покриття зберігаються набагато довше. Ми маємо можливість обробляти заготовки з максимальними габаритами: 800х1500х14000 мм, ступінь очищення поверхні досягається класу Sa 3.0.

Проводиться 100% УЗ (ультразвуковий) контроль зварювального шва.

Адрес:Полтава, Украина
ул. Половки 70
Компания:ТермаСтіл-Україна
Контактное лицо:Валерій Анатолійович Пархоменко
Телефон:0-800-50-58-58
WWW:http://www.thermasteel.com.ua/ukr/customers/beams/
email:Написать письмо
13.09.2010 09:40:28, ID #1216493 | Просмотров: 551
Объявление нарушает правила? Сообщите нам
загрузка...
Похожее
Рубрики
Партнеры
Раскрутка сайта
Полиграфия без штанов!